"Ben de varım!" diyorsan öncelikle kampanyaya bu siteden imza verebilirsin. Ayrıca,

- İmza masalarımızda da kampanyaya katılabilir, dahası kendi mahallende, sokağında, meydanında imza toplayarak destek verebilirsin.

- Bizler aylar önce "ağaçlara kardeşiz" diyerek, bir ağaca, bir yeşil çaputla sarıldık! Sen de ister Kuzey Ormanları'nda, ister mahallendeki parkta ya da kapının önündeki bir ağaca bir çaput bağlayabilir, "işte benim kardeşim!" diyebilirsin. Fotoğrafını çekebilir, bizlerle paylaşabilir, yaşamı savunduğunu, ağaç kardeşinle birlikte herkese duyurabilirsin.

- İstanbul'a sanatınla nefes olabilirsin. Kendi renginle, kendi cümlenle, kendi sesinle, kendi çizginle... Kuzey Ormanları için kendi hayalini tasarlayabilir, resmini, müziğini, karikatürünü bizlerle paylaşarak destek olabilirsin.

- Bazen bir caddede, bazen bir köyde, bazen bir şantiye alanında bazense bir holding kapısında... Eylemlerimize katılabilir, sesimize ses katabilirsin.

- Kuzey Ormanları’ndaki şantiyelerden, yeşil alan tahribatıyla ilgili haberleri veya Kuzey Ormanları’nda direnen, yeniden yeşeren canlarla ilgili haberleri bizlerle paylaşabilirsin.

- Kampanya haberlerini ve etkinliklerini takip ederek, paylaşarak Kuzey Ormanları'nın sesini daha da çok duyurabilirsin.

Sosyal medya hesaplarımız:

kuzeyormanlari.org

facebook.com/KuzeyOrmanlariSavunmasi

twitter.com/kuzeyormanlari

instagram.com/kuzeyormanlarisavunmasi

Yaşamı savunmak ellerimizde. Nefesimizi, suyumuzu veren Kuzey Ormanları katil projelere karşı direniyor! Sen de gel, Kuzey Ormanları'na kalkan, İstanbul'a nefes olalım!

Paylaş :Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+